Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 26/08/2018
Niedziela 26/08/2018

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
26 sierpnia 2018

1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość NMP Częstochowskiej. Za tydzień przeżywać będziemy I niedzielę miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja i krótkie spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

2. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 7.00 oraz na różaniec prowadzony przez KŻR p.w. Św. Anny. W tym dniu przypada 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o poległych w obronie naszej Ojczyzny.

3. Nasze parafialne dożynki planujemy na niedzielę 9 września. Prosimy o wybranie delegacji z poszczególnych miejscowości do uroczystej procesji wejścia. W tym roku gospodarzami dożynek będą mieszkańcy Sulbin.

4. Urząd Miasta i Rada Miasta Garwolin, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Komenda Powiatowa Policji ostrzegają wszystkie osoby starsze przed oszustami, wykorzystującymi metody „na wnuczka”, „na policjanta” oraz inne metody manipulacji. W minionym tygodniu 71-letnia mieszkanka Garwolina straciła kilka tysięcy złotych. Prosimy o czujność i współpracę z policją we wszystkich podejrzanych przypadkach. Więcej informacji w gablocie.

5. Na naszym placu budowy powstaje nowa droga przeciwpożarowa. W tym tygodniu wpłynęły ofiara bezimienne: Rodzice i Chrzestni 100zł, bezimienna 100zł i bezimienna 1000zł. Bóg zapłać!!!

6. Dziękujemy Wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu zaangażowali się w pracę przy naszej kaplicy. Naszej Sąsiadce- p. Kindze- dziękujemy za ułożenie pięknych dekoracji kwiatowych. Dziękujemy również organizatorom i uczestnikom wczorajszej pielgrzymki Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskiej!!!

7. W Echu Katolickim jak zwykle wiele ciekawych treści …O tym, jak poruszyć Niebo?... O Wspólnocie Św. Moniki… O Modlitwie Św. Małej Arabki- patronki spraw beznadziejnych… i kilka pomysłów na udane dożynki… Zachęcamy do lektury!!!