Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 23/09/2018
Niedziela 23/09/2018

23 września 2018

1. Spotkanie Rodziców i Kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z najstarszych grup odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o godz. 17.00.

2. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony w niedzielę 30 września na Mszy Św. o godz. 9.00. Wszystkich niezwiązanych z tą uroczystością prosimy o wybranie innej godziny Mszy Świętej.

3. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Uzyskane środki finansowe zostaną przekazane na cele Misji Świętych. Bóg zapłać!!!

4. W naszej wspólnocie powstaje nowa Rada Parafialna oraz Rada Ekonomiczna. Lista osób już zgłoszonych została umieszczona w gablocie. Wybory odbędą się w niedzielę 7 października. Nad poprawnym przebiegiem głosowania będzie czuwał parafialny oddział KSM. Będziemy mogli zagłosować na dwie osoby z listy lub wskazane przez siebie.

5. Rekolekcje „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary” odbędą się 6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. Więcej informacji na stronie www.stadionmlodych.eu oraz w gablocie. Wszystkich chętnych na wyjazd zapraszamy do kancelarii!!!

6. Jest organizowane spotkanie integracyjne dla wszystkich Mieszkańców ul. Górnej. Zainteresowanych odsyłamy do gabloty. Termin zgłoszeń upływa 1 października.

7. II Szczep im. Wandy Bekierskiej w Garwolinie zaprasza wszystkie Dzieci, które chciałyby dołączyć do harcerskiej rodziny. Pierwsza zbiórka odbędzie się w sobotę 29 września o godz. 12.00 na boisku przy GCAK w Sulbinach. Szczegóły na plakacie.

8. Dziękujemy Wszystkim, którzy w tym tygodniu zatroszczyli się o piękno naszej kaplicy i terenów zielonych!!! Bóg zapłać!!!

9. W poniedziałek spotkanie wspólnoty Jana Pawła II rozpocznie się różańcem o godz. 19.

10. Spotkanie formacyjne wspólnoty lektorów w piątek o godz. 19.

11. W Echu Katolickim jak zwykle wiele ciekawych treści… O dożynkach w powiecie garwolińskim… O Lisich Jamach i Garwolińskich Palmirach… O diecezjalnej pielgrzymce do Krakowa…O „księżniczce”, która poświęciła życie dla swojego dziecka… Zachęcamy
do lektury!!!