Artykuły » Ogłoszenia parafialne » Niedziela 10/02/2019
Niedziela 10/02/2019

V Niedziela Zwykła
10 lutego 2019r.

1. W najbliższy poniedziałek obchodzimy Wspomnienie NMP z Lourdes. Naszymi modlitwami otaczamy wszystkich Chorych. Msze Święte o 7.00 i 17.00. Po Mszy Św. wieczorowej jest możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

2. Spotkanie Wspólnoty Św. Jana Pawła II w poniedziałek rozpocznie się Mszą Św. o godz. 19.00.

3. Dzisiaj ks. Proboszcz głosi Słowo Boże i z przedstawicielami naszej Wspólnoty Parafialnej zbiera ofiary przy kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej.

4.  Za tydzień w naszej Parafii gościć będziemy Księdza posługującego na Białorusi, w Parafii Mohylew. Wygłosi do nas Słowo Boże. Po Mszy Św. będzie możliwość wsparcia jego posługiwania ofiarami złożonymi do puszek.

5.  Za tydzień przeżywać będziemy trzecią niedzielę miesiąca. Zapraszamy na spotkania formacyjne: Rodziców i Dzieci przed I Komunią Św. (po Mszy Św. o godz. 11.00).

6.  Naszą Młodzież zapraszamy w niedzielę 17 lutego na Rejonowe Spotkanie Młodzieży do kolegiaty Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00.

7.  Rodziców i Kandydatów przed Sakramentem Bierzmowania i Animatorów zapraszamy w niedzielę 24 lutego. (Zmiana terminu wprowadzona jest ze względu na Rejonowe Spotkanie Młodzieży w kolegiacie).

8.  Wszystkich Zakochanych zapraszamy w czwartek na Mszę Świętą i Adorację Najświętszego Sakramentu.

9.  W  najbliższą sobotę po Mszy Św. o godz. 7.00 różaniec w intencji Parafii poprowadzi KŻR p.w. Św. Anny z Mierżączki.

10. Z bezpłatnego badania wzroku będzie można skorzystać w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach 13 lutego od godz. 9.00. Konieczne jest wcześniejsza rejestracja.

11.  Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarą wspierają dzieło naszej budowy. W tym tygodniu wpłynęły ofiary: bezimienna 50 zł i ofiara Koła Żywego Różańca p.w. Św. Franciszka z Sulbin- 800 zł. Bóg zapłać!!!

12. W najnowszym numerze Echa Katolickiego przeczytamy m. in.: Jak Św. Siostra Faustyna pomaga w trudnych rozmowach z trudnymi ludźmi… O Sandrze- młodej, świętej Włoszce, która jest szczególną patronką zakochanych…O zwolnieniach lekarskich i ich konsekwencjach w ZUS-ie Zapraszamy do lektury!!!

13. Zachęcamy do zainteresowania się ideą pomocy w odbudowie domów dla chrześcijan w Syrii. Szczegóły na plakacie i stronie Caritas Diecezji Siedleckiej (projekt Dach nad głową).