Bierzmowanie w Naszej Parafii

W niedzielę, 30 września, na Mszy św. o godzinie 9:00 świętowaliśmy przyjęcie przez naszą młodzież sakramentu bierzmowania udzielonego przez Księdza Biskupa Piotra Sawczuka.

Koncert Macieja Miecznikowskiego

Zapraszamy na koncert patriotycznego projektu w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego

Koncert jest zorganizowany z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża

Dożynki 2018

Zgromadziliśmy się wokół stołu eucharystycznego, aby podziękować Panu Bogu za tegoroczne zebrane plony z naszych pól, łąk i ogrodów. Sulbiny, Mierżączka, Sławiny i mieszkańcy ul. Górnej przygotowali wspaniałe wieńce splecione z kłosów zbóż i ziół...

Rowerowi JP II Sulbiny wyruszyli

Rowerowi JP II Sulbiny wyruszyli na trasę
XIII Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Wieczór z modlitwą uwielbienia

WIECZÓR
MODLITWĄ

uwielbienia i uzdrowienia

PIĄTEK 6 lipca 2018 godz. 1900

Boże Ciało

Boże Ciało, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa które upamiętnia Ostatnią Wieczerzę i Przeistoczenie chleba i wina w ciało i krew Chrystusa. Obchodzimy je co roku, dokładnie 60 dni po Wielkanocy, w czwartek po Uroczystości Trójcy Świętej.

I Komunia Święta

Kiedy kapłan podczas Mszy Świętej powtarza słowa Pana Jezusa z ostatniej wieczerzy, mocą Ducha Świętego dokonuje się prawdziwy cud – chleb zostaje przemieniony w Ciało, a wino w Krew Chrystusa. Eucharystia nie jest więc „czymś”, ale „żywą osobą”

Wizyta ks. bp Piotra Sawczuka

Dostojnego Gościa powitał ks. proboszcz i Rada Parafialna. Następnie wzięliśmy udział w Eucharystii, którą celebrował ks.Biskup wraz z Dziekanem ks. Ryszardem Andruszczakiem.

Po Mszy św., swoją pracę prezentowały wspólnoty istniejące w naszej parafii: koła żywego różańca, grupa lektorów i świeckich animatorów, Wspólnota Jana Pawła II, parafialna i szkolna grupa Caritas, grupa ministrantów, chór międzyparafialny.

Słowem w sedno - 34 Niedziela zwykła
Słowem w sedno - 33 Niedziela zwykła